ביטוח בריאות

ליצור קשר עם חברה

RICC Insurance מעניקה סיוע בקבלת עזרה רפואית לאזרחי ישראל ללא קשר בארץ מגורים ע”י ביטוח בריאות פרטי בנוסף לביטוח רפואי ממלכתי או במקומו ומבטיחה בדרך זו לפתור כל בעיה רפואית בצורה מהירה ויעילה.

השותפה שלנו היא “מנורה מבטחים”, אחת החברות הוותיקות והמנוסות ביותר בשוק הביטוחים בישראל. חברת “מנורה מבטחים” נוסדה בשנת 1935 וזאת החברה היחידה בישראל אשר מציעה ביטוח שניתן להשתמש בו בכל מקום בעולם.

תחום ביטוח הבריאות הוא אחד מתחומים המסובכים ביותר מכיוון שהוא כולל ניואנסים רבים ולכן המומחים שלנו מלווים את הלקוחות בכל השלווים ומסבירים את כל סעיפי הפוליסה בפרטי פרטים; הם עוזרים לבחור את האופציה הטובה ביותר והמשתלמת ביותר וגם מסבירים את כל תנאיי קבלת תגמולי ביטוח.

ליצור קשר עם חברה

חברת RICC Insurance מבטיחה רמה טובה של ידע ומקצועיות של עובדיה ובזאת עוזרת להתאים פוליסת ביטוח לדרישות אישיות של הלקוח. הלקוח של RICC Insurance יוכל לבחור את הרופא ואת המרפאה שבה יטופל, הוא מקבל זכות בלעדית להתקבל ע”י הרופא ללא תור ובעדיפות ראשונה, וגם יוכל לקבל כל שרות רפואי בזמן שנוח לו.

מומחי החברה מעניקים יעוץ בענייני ביטוח רפואי ממלכתי ופרטי בארץ, נותנים סיוע במילוי המסמכים הדרושים לחתימת חוזה עם חברת ביטוח, מסבירים את כל הסעיפים של החוזה, מלווים לבנק בעת קבלת אישור לתשלום עבור ביטוח פרטי.

ביטוח בריאות עם RICC Insurance מספק הגנה בלעדית על האינטרסים במקרה של אי הסכמה עם מוסדות רפואיים, וכן כיסוי חלק ניכר של הוצאות לתרופות.

חברות אחרות של Alfa Russia-Israel Group

רוסיה ישראל קונסלטינג סנטר בע"מ מעניק שירותי יעוץ לעולים חדשים, ברכישת פוליסות בטוח רפואי בחברות ביטוח הטבות בישראל, וגם שירותי תמיכה בקבלת ויזה לארה"ב (מרכז הויזות)

KAV Apartments — החברה המובילה בתחום השכרת דירות בתל אביב, בת ים, הרצליה ונתניה. החברה מנהלת יותר מ-200 יחידות דיור ערים מרכז הארץ. המטרה העיקרית הינה להפקת רווח מרבי לבעלי הדירות.

חברת Alfa Travel מציעה שירותי תיירות VIP בהיקף מלא: פגישה בנמל התעופה בישראל, הזמנת בתי מלון בתנאים מיוחדים, הענקת רכב מנהלים עם הנהג, ארגון טיולים וכו'.

חברת Alfa-Invest שהיא חברת ניהול קרנות השקעה מציעה למשקיעים לארגן קרנות (עד 35 משתתפים בכל קרן) ומשקיעה בבניה, מתן אשראי, פיתוח. מטרת הקרנות הינה השקעת כספים להפקת רווח מרבי.