השקעות

ליצור קשר עם חברה

חברת Alfa Invest מעניקה שירות אישי בהתאמת תכניות השקעה לנדל”ן מסחרי ונדל”ן למגורים, סטארט-אפים עם פוטנציאל גבוה וחברות IT של ישראל.

החברה עוזרת להגיע למצב שבו השקעות כספיות של הלקוחות יביאו הכנסה קבוע ומכובדת, לבחור כלי השקעה בצורה נכונה, להביא את הסיכונים למינימום ואת הרווח למקסימום, להשקיע כסף בצורה רווחית ולקבל את הרווחים ללא סיבוכים.

ברשות החברה ישנו מרכז אנליטי שלה, ובו אנליסטים פיננסיים ומומחים לכספים משורה ראשונה אשר מתמחים בתחומי השקעה שונים, הבקיאים ברלוונטיות של פרויקטים להשקעות.

עובדי החברה מעניקים סיוע בחלוקת כספים נכונה בתיק ההשקעות, במעקב שינוים לגבי האובייקט הנבחר ובקבלת החלטות מהירות בעניין משיכת כספים או הגדלת חלקו של המשתתף בפרויקט, כמו גם עריכת תחזיות לעתיד על מנת לקבל את הרווח המרבי האפשרי.

ליצור קשר עם חברה

חברת Alfa Invest עוזרת להתאים סוגי תכניות השקעה בצורה נכונה ורווחית על בסיס דרישות אישיות של הלקוח.

החברה משתפת פעולה עם עורכי דין מובילים בישראל אשר מתמחים בעסקאות נדל”ן ובכך מבטיחה אמינות גבוהה וחוקיות העסקאות. חברת Alfa Invest מאפשרת עסקאות בתנאים הנוחים ביותר להלוואות משכנתא, תוך כדי תיאום פעילויות עם חברות ייעוץ מובילות בתחום משכנתאות וביטוח.

החברה גם מציעה עריכה משותפת של תכנית הכנסות לכל סוג של נדל”ן, מפתחת אופציות של שכירות, מכירה חוזרת רווחית וכו’, תוך כדי ליווי הלקוח בכל שלבי העסקה ולאורך כל התקופה של שיתוף הפעולה.

חדשות חברת Alfa Invest
חברות אחרות של Alfa Russia-Israel Group

רוסיה ישראל קונסלטינג סנטר בע"מ מעניק שירותי יעוץ לעולים חדשים, ברכישת פוליסות בטוח רפואי בחברות ביטוח הטבות בישראל, וגם שירותי תמיכה בקבלת ויזה לארה"ב (מרכז הויזות)

KAV Apartments — החברה המובילה בתחום השכרת דירות בתל אביב, בת ים, הרצליה ונתניה. החברה מנהלת יותר מ-200 יחידות דיור ערים מרכז הארץ. המטרה העיקרית הינה להפקת רווח מרבי לבעלי הדירות.

חברת Alfa Travel מציעה שירותי תיירות VIP בהיקף מלא: פגישה בנמל התעופה בישראל, הזמנת בתי מלון בתנאים מיוחדים, הענקת רכב מנהלים עם הנהג, ארגון טיולים וכו'.

חברת Alfa-Invest שהיא חברת ניהול קרנות השקעה מציעה למשקיעים לארגן קרנות (עד 35 משתתפים בכל קרן) ומשקיעה בבניה, מתן אשראי, פיתוח. מטרת הקרנות הינה השקעת כספים להפקת רווח מרבי.