נדל”ן

nedvijimost1

בהתחלה היה נדל”ן. החברה הראשונה שנכללה בהרכב קבוצת Alfa Russia-Israel היתה חברת Alfa Realty. אחרי ביטול אשרות הכניסה בין ישראל לרוסיה, ומאוחר יותר גם בין ישראל לאוקראינה, מספר התיירים ממדינות אלו שמגיעים לנופש בישראל גדל בצורה ניכרת. כמה מהם העדיפו להתגורר במלונות, אולם רבים אחרים, מסיבות שונות, רצו לשכור דירות נוחות.

כך הוקמה חברת Alfa Realty שעוסקת בהשכרת הדיור לטווח קצר (עד חודשים ספורים) באזורים שונים בארץ. ההתמחות שלנו היא לקוחות דוברי רוסית, משום שכל עובדי החברה ששולטים בעברית ובאנגלית, גם יודעים רוסית.

מהיום הראשון שבה הוקמה החברה הושם הדגש על שני הדברים העיקריים: איכות השירות והשימוש בטכנולוגיות המודרניות. הוקם מאגר נתונים ממוחשב של יחידות הנדל”ן בדרגים שונים שיש בראשותה של חברת Alfa Realty (דירות סטודיו, דירות רגילות, דירות פאר, וילות וקוטג’ים) באזורים שונים בארץ ולפי קטגוריות מחירים שונות. המאגר הזה מאפשר לצמצם עד למינימום את חיפוש האפשרויות המתאימות ומבטיח ללקוח בחירה מיטבית של הדיור המבוקש.Savyon residential house 2010

ניתן ליצור קשר עם עובדי החברה 24 שעות ביממה בטלפון, דרך מייל, בסקייפ, ב- WhatsApp ו- Viber.

בכל הנוגע לאיכות השירות, הוא מבוסס על מקצועיות, דייקנות, קפדנות, ידידותיות והרצון לעזור בכל שאלה. זה מה שמייחד את חברת Alfa Realty שנחשבת לאחת מחברות התיווך המצליחות ביותר בישראל שעובדות עם לקוחות דוברי הרוסית.

כעבור כמה חודשים הוקמה חברת Alfa Realty Estate שמתמחה במכירה ורכישת הנדל”ן בישראל. ללקוחות שלנו מוצעים אתרי הנדל”ן שנמכרים במקומות הטובים ביותר בישראל. מדובר בדירות או פנטהאוזים בבתים רבי קומות, וגם וילות או קוטג’ים במישור החוף של הים התיכון.

החברה מספקת ליווי מלא של העסקה ומגייסת עורכי דין, נוטריונים ורואי חשבון שברשותם מידע עדכני בנושא חקיקה וחוקי מדינת ישראל.

Другие компании Alfa Russia-Israel Group