ממשיכה לפתח ומשיקה מספר פרויקטים מוצלחים «ALFA MEDIA» חברה

IT strategy concept blue background blue text

במסגרת הפיתוח של פרוקטים  מדיה חדשניים, חברת «אלפא מדיה» הפכה למשקיעה בכמה משאבי אינטרנט חדשים המוקדשים לנושאים של תיקון וגימור של חדרי אמבטיה ומטבחים. החלטה זו התקבלה  לאחרונה על ידי החברה כצעד הבא בקידום של שירותי החברה

 בשוק אינטנטי חדשני.
נזכיר כי בשנת 2015 החברה השקיעה בהצלחה בפיתוח פרויקט מידע בנושא “קרדיולוגיה”, שהשיג הצלחה ניכרת. לפי הסטטיסטיקה, כרגע באתר שבו מבקרים מדי יום כ -4 מיליון משתמשים ייחודיים, אשר  מצואים  את המידע הדרוש על הסימפטומים, סיבות וטיפולים למחלות לב וכלי דם.
בנוסף, לפני מספר חודשים הושק אתר אינטרנט המוקדש בנושא אונקולוגיה .  משאב זה מציע למבקרים את המידע העדכני ביותר על סוגים שונים של סרטן, ושיטות מתקדמות של טיפול. הפורטל הייחודי עושה שירות ייעוץ מקוון אונליין , אשר מעורבים בו רופאים מומחים  ומוסמכים בתחום  . התעניינות באתר על ידי משתמשים עולה בהתמדה, המציין על איכות האתר בתוכן ומידע שלו.
החברה מעסיקה עשרות מומחים בתחום טכנולוגיות אינטרנט, כל הידע והניסיון של צוות משמשים ליצירת  תחרותיות בתחום והכנסות בהתאם.
במאמץ להצדיק את הציפיות הגבוהות של לקוחות, חברת «אלפא מדיה»  בהנחיתו המקצועי של אפי קוסטיוקובסקי  ממשיכה לצמוח ולהגיע לשיאים חדשים בתחום יצירה וקידום האתרים באינטרנט.