תיירות

ליצור קשר עם חברה

חברת Alfa Travel מעניקה שירותי תיירות אישיים למטיילים דוברי רוסית, המעוניינים לבקר בארץ.

Alfa Travel מציעה טיולים שונים מותאמים אישית לכל לקוח על בסיס העדפות אישיות, תקציב, זמן שיש ברשותו ובקשותיו לגבי המסלול. ברשות החברה ישנו קטלוג טיולים העונה על כל דרישותיו של הלקוחות: טיולי דת, טיולים לצעירים, טיולים מיוחדים המתאימים לילדים קטנים או לבני נוער וכו’ החברה יכולה גם להציע טיולים שאינם חלק של התכנית – טיולים בקבוצה או עם מדריך אישי.

Alfa Travel גם מעניקה שירותי הזמנת בתי מלון בכל רמה (בכל כמות הכוכבים) בתנאים בלעדיים וגם מציעה סוויטות להשכרה לטווח קצר.

בנוסף הלוגיסטיקה של תחבורה והענקת הסעות גם מהווים חלק מרשימת שירותי Alfa Travel. רמת נוחיות גבוהה מובטחת לנוסעים, השירות פועל בכל שעות יממה ללא הפסקות לשבת ולחגים. ההסעות מתבצעות בכל שטח של מדינת ישראל במכוניות ומיניבוסים נוחים עם נהגים דוברי רוסית.

ללקוחות אשר מעדיפים פרטיות מוחלטת ישנו שירות בלעדי – השכרת מטוס פרטי.

נוסף על כך, Alfa Travel מעניקה שירות VIP בנמל התעופה. שירות זה מאפשר לעבור ביקורת דרכונים ומכס בנתב”ג מהר וללא עיקוב.

חדשות חברת Alfa Travel
חברות אחרות של Alfa Russia-Israel Group

רוסיה ישראל קונסלטינג סנטר בע"מ מעניק שירותי יעוץ לעולים חדשים, ברכישת פוליסות בטוח רפואי בחברות ביטוח הטבות בישראל, וגם שירותי תמיכה בקבלת ויזה לארה"ב (מרכז הויזות)

KAV Apartments — החברה המובילה בתחום השכרת דירות בתל אביב, בת ים, הרצליה ונתניה. החברה מנהלת יותר מ-200 יחידות דיור ערים מרכז הארץ. המטרה העיקרית הינה להפקת רווח מרבי לבעלי הדירות.

חברת Alfa Travel מציעה שירותי תיירות VIP בהיקף מלא: פגישה בנמל התעופה בישראל, הזמנת בתי מלון בתנאים מיוחדים, הענקת רכב מנהלים עם הנהג, ארגון טיולים וכו'.

חברת Alfa-Invest שהיא חברת ניהול קרנות השקעה מציעה למשקיעים לארגן קרנות (עד 35 משתתפים בכל קרן) ומשקיעה בבניה, מתן אשראי, פיתוח. מטרת הקרנות הינה השקעת כספים להפקת רווח מרבי.