תיירות

ליצור קשר עם חברה

חברת Alfa Travel מעניקה שירותי תיירות אישיים למטיילים דוברי רוסית, המעוניינים לבקר בארץ.

Alfa Travel מציעה טיולים שונים מותאמים אישית לכל לקוח על בסיס העדפות אישיות, תקציב, זמן שיש ברשותו ובקשותיו לגבי המסלול. ברשות החברה ישנו קטלוג טיולים העונה על כל דרישותיו של הלקוחות: טיולי דת, טיולים לצעירים, טיולים מיוחדים המתאימים לילדים קטנים או לבני נוער וכו’ החברה יכולה גם להציע טיולים שאינם חלק של התכנית – טיולים בקבוצה או עם מדריך אישי.

Alfa Travel גם מעניקה שירותי הזמנת בתי מלון בכל רמה (בכל כמות הכוכבים) בתנאים בלעדיים וגם מציעה סוויטות להשכרה לטווח קצר.

בנוסף הלוגיסטיקה של תחבורה והענקת הסעות גם מהווים חלק מרשימת שירותי Alfa Travel. רמת נוחיות גבוהה מובטחת לנוסעים, השירות פועל בכל שעות יממה ללא הפסקות לשבת ולחגים. ההסעות מתבצעות בכל שטח של מדינת ישראל במכוניות ומיניבוסים נוחים עם נהגים דוברי רוסית.

ללקוחות אשר מעדיפים פרטיות מוחלטת ישנו שירות בלעדי – השכרת מטוס פרטי.

נוסף על כך, Alfa Travel מעניקה שירות VIP בנמל התעופה. שירות זה מאפשר לעבור ביקורת דרכונים ומכס בנתב”ג מהר וללא עיקוב.

חדשות חברת Alfa Travel
חברות אחרות של Alfa Russia-Israel Group

רוסיה ישראל קונסלטינג סנטר מעניק שירותי יעוץ לעולים חדשים וגם ליווי בשטחה של מדינת ישראל בעת ביקור במשרד הפנים, בקופת חולים, בבנק, במשרד התחבורה, רישום מגורים וגם אספקת מסמכים בפדרציה הרוסית.

חברת RICC Insurance הנה ברוקר בביטוחים והיא עוזרת ברכישת בטוחים. במידת הצורך חברה זו עוזרת לאזרחי ישראל בקבלת עזרה רפואית בשטחה של מדינת ישראל. החברה משתפת פעולה עם ספק מנוסה לביטוחים רפואיים.

חברת Alfa Travel מציעה שירותי תיירות אישיים VIP בהיקף מלא: פגישה בנמל התעופה בישראל, הזמנת בתי מלון בתנאים מיוחדים, הענקת רכב מנהלים עם הנהג, ארגון טיולים וכו'.

KAV Apartments — החברה המובילה בתחום השכרת דירות בתל אביב, בת ים, הרצליה ונתניה. החברה מנהלת יותר מ-200 יחידות דיור. המטרה העיקרית הינה הפקת רווח מרבי לבעלי הדירות.

חברת Invest Alfa מציעה השקעה משתלמת בנדל''ן בישראל. החברה עוזרת למצוא דירות, לשנות את התכנית שלהן ולשפץ אותן. זה נותן אפשרות לקבל כמה דירות המביאות הכנסה יציבה (החל מ-8% בשנה) מהשכרתן.

חברת RICC Real Estate המתמחה בשוק נדל''ן יוקרה בישראל, נותנת יעוץ בתחום התאמת הנכסים, מיקומם, המחיר שלהם והמשכנתא. החברה גם תעזור בבחירת עורך דין ותיקח על עצמה פתרון כל הבעיות עד לסיום העסקה.