תיירות

turizm2

בישראל אתרי עניין רבים, לכן לא פעם צריכים עזרה. מה אפשר לראות, איפה לבקר בראש ובראשונה? מה חייבים לראות כשמגיעים לארץ הקודש?

הלקוחות של Alfa Russia-Israel לא צריכים לדאוג – חברת Alfa Travel הנכללת בקבוצת החברות, מציעה שירותי תיירות למבקרים דוברי רוסית שמעוניינים לבקר בישראל. אנו מציעים סיורים מגוונים שמתואמים באופן מלא לדרישות האורחים.

זה יכול להיות טיול קצר של סוף שבוע למי שרוצה לבלות בים ולהזמין סיור אחד או שניים, ביקור בים המלח או ביקור בן שבועיים-שלושה בישראל הכולל סיורים בכמה ערים, היכרות מעמיקה עם אתרים היסטוריים ואתרי הדת והקודש ונופש במלון.

turizm1מסלולי הסיורים נבנים בהתאם להעדפות השונות של אורחי ישראל: לינה במלון במישור החוף בעיר אחת או בכמה ערים עם יציאה לטיולים, סיורים לצליינים, טיולים לצעירים, טיולי אקסטרים, סיורים חקלאיים ואחרים. אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לתיירים שמטיילים עם ילדים, משום שלהם מוצעים סיורים מיוחדים שמתאימים לילדים הקטנים ולבני נוער.

לכל לקוח שפונה אלינו דרך אתר החברה מוצע קטלוג של סיורים עם תוספות ושינויים אפשריים. תכנית השהיה בישראל נבדקת ומתואמת עם התיירים.

עובדי Alfa Travel  פיתחו סיורים מגוונים בישראל הן לקבוצות, והן סיורים אישיים. אפשר גם למצוא סיורים שלא נכללים בתכנית – בהרכב הקבוצה, או בליווי מדריך אישי. ניתן לבחור מלון בכל דרג, לשכור רכב (עם או ללא נהג) ולקבל שירותים נוספים. פרט לכך, החברה מאפשרת ללקוחות שלה סיור מיוחד בישראל לשם חתונה, אירוע מיוחד, בר/בת מצווה, אירועים מיוחדים מטעם מקום העבודה.

נשמח לענות על בקשותיכם ונעשה את מירב המאמצים כדי להנעים את ביקורכם בארץ.

Другие компании Alfa Russia-Israel Group